Okresowa zmiana organizacji kształcenia na kierunku studia miejskie (Decyzja KJD nr 5sm/2021)

Zgodnie z Decyzją nr 5 sm/2022 Kierownika Jednostki Dydaktycznej dla kierunku studia miejskie Uniwersytetu Warszawskiego zajęcia: „Interdyscyplinarne polemiki miejskie” dla pierwszego i drugiego roku studiów drugiego stopnia na kierunku studia miejskie w semestrze letnim 2021/2022 będą prowadzone w trybie zdalnym (zakładane efekty kształcenia zostaną osiągnięte).
Na zajęciach obowiązkowych studentki i studenci mają włączone kamery oraz korzystają z kont poczty elektronicznej o domenie @student.uw.edu.pl.

Zobacz: DECYZJA NR 5 sm /2022 Kierownika Jednostki Dydaktycznej dla kierunku studia miejskie Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 22 lutego 2022 r. w sprawie okresowej zmiany organizacji kształcenia na kierunku studia miejskie w semestrze letnim 2021/2022